25 Mart 2014 Salı

Tefal Pro Express Etkinliği...

etkinliklerworkshoplar, tefal buhar kazanli utu, tefal, omo, yumos, burda dergi, tavsiye evi
Tavsiye Evi'nin beni davet ettiği Tefal ve Doğan Burda etkinliğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir tavsiye meleği olarak tavsiye evinde bulunup güzel etkinlik ya da workshoplarda bulunmak en keyifli işlerimden biri.
Davet geldiğinde içerik hakkında hiç bilgim yoktu. Tefal ütüleri hakkında olduğunu biliyor fakat içeriğini bilmiyordum. Tefal Pro Express buhar kazanlı ütüye bayıldım. O kadar güçlü ki... Gititğimizde 8 kişilik bir masa ve her kişi için beyaz bir t-shirt vardı. Yanlarında ise boncuk, kumaş, süslemek için ekstra malzemeler, keçe ve dikiş makinası. Bizlere verilen beyaz t-shirt üzerine istediğimiz gibi tasarım yapabileceğimizi ve bu konuda serbest çalışmalar yapacaktık. Oldukça heyecanlandım. Çünkü ilk kez böyle birşey deneyimleyecektim. Annem kız sanat okulu mezunu ve dikiş / nakış iyi anlıyor. Ben ona çocukluğumda çok yardım etmeme ve birçok şeyden iyi kötü anlamama rağmen büyük panik yaptım doğrusu. Çalışmaya başladıkça tıkır tıkır işlemeye başladı herşey. İçimde varmış. :)
Diğer katılımcı hanımlar TV'lerde bile bu konuda konuk olmuş ve başarı sağlamış hanımlardı. Hepsi süper işler çıkardılar. :)
Ben de keçelerden sol tarafta gördüğünüz hazır kesilmiş yaprakları silikon tabancası ile yapıştırdım. Sağ alt köşede ise oraya gelen bir hanımın kumaş kesme makinası ile kelebek kesmesini rica ettim ve iplik ile diktim. Kumaş mor renkteydi. Üzerine ise puantiyeli pembe tülden aynı boyda kestirdim. Onu da diktim. Sonra mor renkte boncukları kenarlarına dolandırarak küçük adımlarla diktim. Çok farklı oldu. Bir kenarda keçeler öte kenarda boncuk ve kumaş işlemesi güzel oldu. :) En alta beyaz puantiyeli kumaştan etek ucuna 4 parmak kalınlığında şerit diktim.
 
Tefal logosunu da Tefal Pro Express buhar kazanlı ütüsüyle yakaya bastım. Ve sonuç... :)
Omo ve Yumoş hediyelerinin yanı sıra Tefal'den online satışta kullanabileceğimiz %25 indirim çeki hediye edildi.
Burda'nın 3 çeşit dergisi. Daha açmadım. Annem şehir dışından dönünce açacağım. Eminim annemle güzel çalışmalar yapacağız. :)

Tavsiye Evi'ne ev sahipliği için, Tefal ve Doğan Burda ekibine herşey için teşekkür ederim.
Bu özel günü Youtube'dan aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=_Ojr7SgTOFQ&list=UUhiD2cnOSjfwe1Ka6WYnNsw

Dergide yayınlanan etkinliğimizi fotoğraflardan inceleyebilirsiniz. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder